Omlouváme se - tento produkt již není k dispozici

Aliens vs. Predator Collection

Počet kusů skladem: 103 ks
Kód: AVP
Developer: Rebellion
Kategorie: Action
Platforma: windows
356 Kč
PRICE BREAKS - čím více koupíte, tím více ušetříte
Množství 1+ 10+ 100+
Cena 356 Kč 336 Kč 326 Kč
 • subtitles Úplný popis
  Český název: Aliens vs. Predator™
  Oficiální název: Aliens vs. Predator™  Přináší legendární válku mezi dvěma nejpopulárnějšími sci-fi postavami všem fanouškům FPS. AvP přináší tři vynikající kampaně pro jednoho hráče a poskytuje nesčetné hodiny unikátního multiplayeru s třemi módy.

  Zažijte úplně novou a vzrušující FPS akci, kde se budete snažit přežít, lovit and hledat kořist ve smrtících džunglích a bažinách, které obklopují zapomenutou kolonii Freya's Prospect.

  • Jako mariňák zažijete stísněný a děsivý zážitek, kde světlo je váš přítel, ale nikdy ho není dost. Nicméňe, jednotky Námořnictva spojených států je poslední linie obrany lidstva a jako takové jsou pozuby ozbrojené nejnovějšími automatickými a výbušnými zbraněmi.
  • Jako Predátor budete útočit ze stínů, z výšky a přes stromy, abyste přepadli své oběti. Ačkoli budete vybaveni množstvím užitečných a výkonných exotických zbraní a zařízení pro sledování, čest nakonec diktuje, že se musíte dostat až k nepříteli a vzít si svoji trofej tváří v tvář.
  • Jako nejzabijáčtější druh ve vesmíru, Alien, se ocitnete v hororu - monstrum ve tmě běží vpřed s bezpočtem dalších, čelisti jako z oceli a drápy jako ostřé jako břitva.
  • Budete hrát proti ostatním v řadě unikátních online módech a bojovat s tesáky proti drápům a proti pulzní pušce ve znovuobjevení jednoho z multiplayerových herních zážitků...
  AvP používá Steam Cloud pro ukládání herních statistik a informací o schopnostech, které jsou poté použity pro vyhledávání zápasů