Airport Firefighters - The Simulation

Počet kusů skladem: 12 ks
Kód: AFTS
Developer: Visual Imagination Software GbR
Kategorie: Simulation
Platforma: windows
376 Kč
PRICE BREAKS - čím více koupíte, tím více ušetříte
Množství 1+ 10+ 100+
Cena 376 Kč 351 Kč 340 Kč
 • subtitles Úplný popis  Český název: Airport Firefighters - The Simulation
  Oficiální název: Airport Firefighters - The Simulation  Objevte vášeň pro boj s ohněm!

  Vyrazte do služby s celým hasičským sborem a pusťte se do nových vzrušujících misí ve hře „Airport Firefighters: The Simulation“. Jako člen vytíženého letištního hasičského sboru pracujte se svými kolegy na hašení velkých požárů letadel a bojujte s ohněm ve žhnoucím pekle hořícího terminálu. Řiďte reálné hasičské vozy a vodními děly likvidujte šlehající plameny. Bojujte s lokálními požáry pomocí hasičského přístroje a rozprašovací trysky, protáhněte se úzkými ventilačními šachtami a sekerou ničte překážky, které blokují vaši cestu ke svobodě.  Během misí narazíte na spadlé budovy, hořící kancelářská křídla budov a ponuré zatopené suterény, ale také zřícené vrtulníky a hořící nákladní letadla. Poprvé v této sérii můžete ovládat americká hasičská vozidla a plnit mise jako americký hasič. Používáte gamepad raději než klávesnici a myš? Žádný problém!

  Objekty jako krabice a palety nyní reagují na proud vody, lze je tak zvedat, přesouvat a ničit. Různé úrovně obtížnosti vám pomohou přežít i ty nejnebezpečnější situace. Zažijte dramatické situace, které ve vás probudí skrytého hrdinu! Ať už se jedná o hořící motory, výbuch uvnitř terminálu nebo žhnoucí peklo v kabině Jumbo Jetu, vaše služba je vždy stejně důležitá!  Charakteristika:

  • Zažijte vzrušující a dramatické situace jako člen letištního hasičského sboru.
  • Vyrazte do služby s celým hasičským sborem, řiďte hasičské vozy a používejte je ke zkrocení požárů.
  • Probojujte se žhnoucím peklem hořícího terminálu, pobouranými částmi budov, hořícími kancelářskými křídly domů a ponurými suterény.
  • Hrajte s německými či americkými hasičskými vozy a členy týmu.
  • Řiďte věrnou repliku vozidel Panther od firmy Rosenbauer International AG.
  • Lze ovládat také pomocí gamepadu.
  • Různé úrovně obtížnosti.
  • Třetí část populární série Airport Firefighters.